ČPP I.A třída mužů sk. B
Tabulka jaro 2024
1. | Staré Město | 13 | 12 | 1 | 0 | 47:8 | 37 |
2. | Bystřice | 13 | 8 | 3 | 2 | 32:5 | 27 |
3. | Kozlovice | 13 | 8 | 1 | 4 | 33:23 | 25 |
4. | Baník Albrechtice | 13 | 7 | 3 | 3 | 21:11 | 24 |
5. | Kopřivnice | 13 | 7 | 2 | 4 | 35:21 | 23 |
6. | Raškovice | 13 | 6 | 5 | 2 | 33:24 | 23 |
7. | Tichá | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:25 | 19 |
8. | Dobratice | 13 | 4 | 6 | 3 | 24:17 | 18 |
9. | Smilovice | 13 | 5 | 2 | 6 | 23:23 | 17 |
10. | Horní Suchá | 13 | 4 | 0 | 9 | 16:29 | 12 |
11. | Petřvald | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:38 | 12 |
12. | Jablunkov | 13 | 3 | 1 | 9 | 18:43 | 10 |
13. | Lokomotiva Petrovice | 13 | 2 | 0 | 11 | 17:52 | 6 |
14. | Lučina | 13 | 1 | 2 | 10 | 15:43 | 5 |
Rozpis utkání jaro 2024
14. kolo
Sobota 23. 3. 2024 15:00 Horní Suchá – TJ Petřvald
15. kolo
Sobota 30. 3. 2024 15:30 TJ Petřvald – Kozlovice
16. kolo
Sobota 6. 4. 2024 15:30 Tichá – TJ Petřvald
17. kolo
Sobota 13. 4. 2024 16:00 TJ Petřvald – Lokomotiva Petrovice
18. kolo
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Dobratice – TJ Petřvald
19. kolo
Sobota 27. 4. 2024 16:30 TJ Petřvald – Raškovice
20. kolo
Neděle 5. 5. 2024 16:30 Bystřice – TJ Petřvald
21. kolo
Sobota 11. 5. 2024 17:00 TJ Petřvald – Smilovice
22. kolo
Sobota 18. 5. 2024 17:00 Staré Město – TJ Petřvald
23. kolo
Neděle 26. 5. 2024 17:00 Baník Albrechtice – TJ Petřvald
24. kolo
Sobota 1. 6. 2024 17:00 TJ Petřvald – Lučina
25. kolo
Sobota 8. 6. 2024 17:00 Kopřivnice – TJ Petřvald
26. kolo
Sobota 15. 6. 2024 17:00 TJ Petřvald – Jablunkov
2. kolo
Neděle 13. 8. 2023 17:00 Kozlovice – TJ Petřvald 3:2 (2:0) Branky: Kostka 2
3. kolo
Sobota 19. 8. 2023 16:30 TJ Petřvald – Tichá 3:1 (1:0) Branky: Knor, Bílý, Krpec
Trenér : „V extrémním horkém počasí jsme viděli celkem obstojný fotbal. Dařilo se nám plnit věci, které jsme chtěli do zápasu vnést, a i výsledek odpovídá zápasu. Škoda jen obdržené branky ze standardní situace, kdy jsme nebyli pozorní a důslední.“
4. kolo
Sobota 26. 8. 2023 16:30 Lokomotiva Petrovice – TJ Petřvald 2:3 (1:2) Branky: Kostka, Bílý, Barčák
5. kolo
Sobota 2. 9. 2023 16:00 TJ Petřvald – Dobratice 0:0
6. kolo
Neděle 10. 9. 2023 16:00 Raškovice – TJ Petřvald 4:1 (3:0) Branka: Budina
7. kolo
Sobota 16. 9. 2023 15:30 TJ Petřvald – Bystřice 0:7 (0:4)
8. kolo
Neděle 24. 9. 2023 15:30 Smilovice – TJ Petřvald 2:2 (2:1) Branky: Uher, Budina(p)
9. kolo
Sobota 30. 9. 2023 15:00 TJ Petřvald – Staré Město 0:5 (0:3)
10. kolo
Sobota 7. 10. 2023 15:00 TJ Petřvald – Baník Albrechtice 1:4 (1:2) Branka: Marek
11. kolo
Sobota 14. 10. 2023 15:00 Lučina – TJ Petřvald 3:3 (2:3) Uher, ( 2 vlastní)
12. kolo
Sobota 21. 10. 2023 14:30 TJ Petřvald – Kopřivnice 1:3 (1:2) Branka: Kostka
13. kolo
Neděle 29. 10. 2023 14:30 Jablunkov – TJ Petřvald 3:1 (1:0) Branka: Knor
1. kolo
Sobota 4. 11. 2023 14:00 TJ Petřvald – Horní Suchá 2:1 (0:0) Branky: Sklepek, Knor