Fotbalový klub s původním názvem SK Petřvald byl založen roku 1933. K 1.lednu 1953 byly sloučeny doly Hedvika a  Pokrok, a od té doby se používá, dnes již dlouhodobě vžitý, název pro oddíl kopané - TJ HEPO Petřvald.

Na těchto stránkách se pokusíme (dle možností smiley) poskytnout aktuální  a kompletní informace všech družstev TJ HEPO Petřvald (mladší a starší přípravky, mladší a starší žáci, dorost a muži).

V klubu se malí fotbalisté učí základům fotbalu, fotbalovým pravidlům, rozvíjení pohybových dovedností, motoriky a hlavně spolupráce s ostatními, kamarádství a zařazení se do kolektivu.

Starší fotbalisté se zase snaží dosáhnout výborných výsledků nejlépe v podobě postupu do vyšší soutěže a dělat radost fanouškům a divákům.

Budova se zázemím a hřiště TJ HEPO Petřvald.

Historický letecký snímek z roku 1947 hřiště HEPA a okolí. Hřiště bylo pootočené o cca 90°.