Út. Kvě 24th, 2022

Soustředění Bystřice

2 min read

Soustředění zrušeno!!!

Peníze budou vráceny v plné výši.

Soustředění v Bystřici je určen pro ml. a st. přípravku, ml. a st. žáky.
Odjezd autobusem od HEPA je pátek 13.3.2020 16:00. Sraz aspoň 15 min. předem. Návrat opět k HEPU neděle 15.3.2020 kolem 15h. Při odjezdu odevzdat kartičku pojištěnce (může být kopie), případně popsané léky. Cena soustředění je 900Kč, v ceně je zahrnuta strava, ubytování a pronájem sportovišť. Autobus hradí klub.
Spát se bude ve třídách, proto je třeba si vzít sebou karimatku nebo nafukovací matraci a spacák ( v omezeném množství se dá matrace půjčit na místě, je třeba toto nahlásit trenérovi co nejdříve).
Dále si přibalit, kopačky, sálovky, přezůvky, chrániče, láhev na pití, batůžek, sportovní oblečení do tělocvičny, brankáři rukavice, teplé sportovní oblečení na ven, oblečení na spaní, plavky, ručník, sprcháč, hygienické potřeby, náhradní spodní prádlo, trička. Teplé oblečení ( čepice, rukavice, šála, bunda, mikina, boty). Papírové kapesníky.
Peníze pro vlastní pobyt nepotřebují, max 200,- kapesné. Nebrat balóny, zákaz energi nápojů. Cukrovinky apod. v rozumné míře 😉. Tablety, mobily a jiné cennosti jen na vlastní zodpovědnost. Před odjezdem informovat trenéry o zdravotních omezení, alergií a jiných důležitých věcech (strach z vody, zákaz saunování apod.). Do středy 11.3. můžeme vrátit 100% částky, potom to už je na domluvě.