Sezóna 2013/2014

Dorostenci ukončili  --   krajskou soutěž sk.B sezóny 2013/2014. Petřvald odehrál celkem 26 zápasů.

Celkově odehráli v soutěži 26 zápasů s výsledkem -

8 výhry,  2 remízy a 16 proher, skóre 37:91               -   26 bodů, 12. místo z 14

Nejlepší výsledek - Petřvald - Mořkov  5:2,  nejhorší výsledek Brušperk - Petřvald 13:0

Konečná tabulka k 22.6.2014

Pořadí  Družstvo  Záp.        Body  Body pravdy
Český Těšín   26  21  109  32  66  ( 27 )
B. Albrechtice   26  18  80  45  56  ( 17 )
Skotnice   26  15  52  33  49  ( 10 )
Inter. Petrovice   26  15  66  49  47  ( 8 )
Frenštát p. R.   26  14  69  40  46  ( 7 )
Brušperk   26  15  10  100  50  46  ( 7 )
Dolní Datyně   26  11  11  53  50  37  ( -2 )
Vratimov   26  14  58  73  28  ( -11 )
St. Město F-M   26  17  55  98  27  ( -12 )
10  Fryčovice   26  15  36  63  27  ( -12 )
11  Mořkov   26  16  36  71  26  ( -13 )
12  Petřvald u K.   26  16  37  91  26  ( -13 )
13  Jablunkov   26  15  42  68  23  ( -16 )
14  Horní Suchá   26  15  34  64  21  ( -18 )

13 Miko 1

všechny góly a asistence  (nejen krajská soutěž)

26.KOLO kraj. soutěže

21.6.2014              Skotnice - TJ Petřvald

6     :     3

Sestava bez určení postu a odehraných minut- - Bitala, Fotlýn, Karkoschka, Paluv, Kršák D, Budina L., Sztymon, Šeruda D., Miko, Matušík, Marek, Zajíček

Branky: 2x Karkoschka, 1x Bitala

25.KOLO kraj. soutěže

14.6.2014               TJ Petřvald - Frenštát p. R.

2     :     1

Sestava bez určení postu a odehraných minut-  Kereškéni - Bitala, Cudrák, Fotlýn, Karkoschka, Paluv,  D, Budina L., Střelec D., Knor D., Sztymon, Miko,  Pavlas, Matušík, Marek, Zajíček, Pytlík, Sklepek

Branky: 2x Pytlík

24.KOLO kraj. soutěže

7.6.2014               TJ Petřvald - Mořkov

5     :     2

Sestava bez určení postu a odehraných minut- Kereškéni - Bitala, Cudrák, Fotlýn, Karkoschka, Paluv, Kršák D, Budina L., Střelec D., Knor D., Sztymon, Šeruda D., Miko, Kašniar, Pavlas, Matušík, Marek, Zajíček

3     :     1

Sestava bez určení postu a odehraných minut- Kereškéni - Bitala, Pavlas, Cudrák, Fotlýn, Karkoschka, Paluv, Kršák D, Zajíček, Pytlík, Sklepek, Budina L., Střelec D., Knor D., Sztymon, Šeruda D.,

Branka:  Budina L.

21.KOLO kraj. soutěže

24.5.2014               TJ Petřvald - Horní Suchá

0     :     3

Sestava bez určení postu a odehraných minut- Kereškéni - Bitala, Pavlas, Cudrák, Fotlýn, Kašniar, Karkoschka, Paluv, Kršák D, Miko D., Zajíček, Pytlík, Sklepek, Budina L., Střelec D., Knor D.

20.KOLO kraj. soutěže

10.5.2014               TJ Petřvald - Český Těšín

0     :     5

Sestava bez určení postu a odehraných minut- Kereškéni - Bitala, Pavlas, Cudrák, Sztymon, Fotlýn, Kašniar, Karkoschka, Paluv, Šeruda D., Kršák D, Miko D., Marek F

19.KOLO kraj. soutěže

4.5.2014                 B.Albrechtice - TJ Petřvald

8     :      0

Sestava bez určení postu a odehraných minut- Kereškéni - Bitala, Pavlas, Cudrák, Sztymon, Fotlýn, Střelec, Pytlík, Kašniar, Karkoschka, Sklepek, Budina L., Paluv, Šeruda D., Kršák D

18.KOLO kraj.soutěže

26.4.2014               TJ Petřvald - Jablunkov

0        :     2   (0:0)

Branky: 83.´ 0:1, 83.´ 0:2

Sestava: Kereškéni - Bitala, Pavlas, Cudrák, Sztymon - Marek, Fotlýn, Střelec, Pytlík - Kašniar, Miko(46.´Karkoschka)

17.KOLO kraj.soutěže

19.4.2014            Vratimov - TJ Petřvald

1      :     1   (0:1)

Branky: 27.´ 0:1 Sztymon(Miko), 63.´ 1:1

Sestava: Kereškéni - Střelec(71.´Durczok), Marek, Cudrák, Sztymon - Palzv(27.´Karkoschka), Foltýn, Pavlas, Pytlík(83.´Kršák) - Kašniar(71.´Lotter), Miko.

16.KOLO kraj.soutěže

12.4.2014          TJ Petřvald - SK Brušperk

3      :     2       (2:2)

Branky: 13.´ 0:1, 31´ 0:2, 42.´ 1:2  Marek(Pytlík), 43.´ 2:2 Miko(Kereškéni), 60.´ 3:2 Pavlas(Knorr)

Sestava: Kereškéni - Lotter(46.´Karkoschka), Knorr, Cudrák, Sztymon - Pytlík(65.´Zajíček), Foltýn(67.´Sklepek), Pavlas, Střelec(17.´Budina) - Marek, Miko

15.KOLO kraj.soutěže

5.4.2014            TJ Petřvald - Fryčovice

2       :       2     (1:2)

Branky: 6.´Kašniar(Pytlík), 90.´Marek(Kašniar)

Sestava: Kereškéni - Lotter(17.´Karkoschka), Cudrák, Sztymon. Střelec(61.´Kršák) - Paluv, Pavlas, Marek, Pytlík - Kašniar, Miko

14.KOLO kraj.soutěže

28.3.2014   Dolní Datyně - TJ Petřvald

1        :   2   (0:1)

Branky: 23.´ Kašniar(Pytlík), 71.´ Šeruda(Knorr)

Sestava: Kereškéni - Sztymon, Knorr, Cudrák, Durczok(67.´Šeruda) - Paluv, Pavlas, Zajíček, Kršák(60.´Bitala) - Kašniar, Pytlík

1.KOLO kraj.soutěže

10.11.2013 Mořkov -TJ Petřvald

4      :      0

13.KOLO kraj.soutěže

2.11.2013  TJ Petřvald - St.Město

2        :       3     (0:1)

Sestava: Pytlík - Krupa, Cudrák, Kereškéni, Sztymon - Sklepek, Pavlas, Zajíček, Matušík(54.´Paluv) - Kašniar, Bitala

Branky: Kašniar(Pavlas), Pavlas z pen.

ŽK: Pavlas, Kašniar

12.KOLO kraj.soutěže.

26.10.2013 Horní Suchá - TJ Petřvald

1     :     2     (1:0)

Branky: Pavlas (Bitala, Krupa), Matušík (Kašniar, Pavlas)

Sestava: Pytlík - Krupa, Knorr, Kereškéni, Sztymon, Sklepek (80'. Písečný), Zajíček, Pavlas, Matušík (86'.Paluv), Bitala, Kašniar.

V prvním poločase vyrovnaný souboj dvou sousedních týmů tabulky, neproměněné šance se střídaly na obou stranách. Ve 45' však po nezakončené útočné akci hepáků a následného protiútoku domácích přišel trest za faul před naší šestnáctkou a domáci se ujali vedení na 1:0. Do druhého poločasu nastoupili hepáci s odhodláním, že zápas otočí ve svůj prospěch - 51' po nádherné akci z pravé strany, kdy krásnou přihrávkou vyslal Krupa Bitalu, který centroval před branku domácích a tam s přehledem a chladnokrevně hlavou vyrovnal Pavlas na 1:1. V 61' po další ukázkové akci z přihrávky Pavlase na Kašniara a následně na Matušíka hepáci stav utkání otočili na 1:2!!!

Výborný výkon...

11.KOLO kraj.soutěže.

19.10.2013 - TJ Petřvald - I. Petrovice

4     :     2     (2:2)

Branky: Kašniar(Sztymon), Kašniar(Sztymon), Marek, Sklepek(Kašniar).

Sestava: Pytlík - Kereškéni(46.´Krupa), Knorr, Marek, Sztymon - Zajíček, Pavlas, Cudrák, Sklepek - Bitala, Kašniar.

Hepáci sice brzy prohrávali, ale v 9.´ a 22.´ dal 2.góly Kašniar a bylo otočeno, hosté srovnali stav ve 38.´. Druhý poločas Hepáci soupeře přehrávali, ale trápily se v zakončení, spálili mnoho gólových šancí, soupeř hrozil z protiútoků. V 80.´ dal výstavní gól Marek  a v 82.´ po nádherné akci dali Hepáci vítězný gól, autorem gólu byl Sklepek a bylo rozhodnuto.

10.KOLO kraj.soutěže.

13.10.2013 - IRP Český Těšín  - TJ Petřvald

6     :     1      (1:1)

Branka: Kašniar(Pavlas,Cudrák)

Sestava: Paluv - Sztymon, Knorr, Kašniar, Krupa - Kereškéni, Pavlas, Cudrák, Sklepek(50.´Bitala) - Písečný(59.´Zajíček), Starostka.

V 1. poločase byli Hepáci lepším týmem, již v 6.minutě dali Hepáci gól, ale rozhočí gól nepochopitelně neuznal. Bohužel za stavu 0:1 neproměnili 4 vyložené šance. V 38.´ vyrovnali domácí po rohohovém kopu. Ve 47.´ dostali Hepáci 2.gól a složili se.

9.KOLO kraj.soutěže.

7.10.2013 - TJ Petřvald - Albrechtice

0     :     2      (-:-)

8.KOLO kraj.soutěže.

29.9.2013 - Jablunkov -TJ Petřvald

Branky: L.Pavlas, O.Cudrák z pen(faul na L.Pavlase)

7.KOLO kraj.soutěže.

21.9.2013 - TJ Petřvald - Vratimov

3     :     9      (2:3)

Branky: 2.´L.Pavlas, 31.´P.Bitala(as.M.Krupa), 80.´A.Kereškeni z pen.

Sestava: Paluv - Krupa, Kereškeni, Knorr, Starostka - Zajíček(55.´Kašniar), Pavlas, Cudrák, Pytlík - Bitala, Písečný.

Hepáci drželi krok se soupeřem pouze 1.poločas, jakmile ve 47.´ inkasovali 4.gól, složili se...

Mrzí neůčast mnoha hráčů v sestavě (většinou ze zdravotních důvodů).

Diváků: 30.

6.KOLO kraj.soutěže.

15.9.2013 - Brušperk - TJ Petřvald

13     :     0      (5:0)

Sestava: Kašniar(46.´Paluv) - Krupa(70.´Starostka), Sztymon, Knorr, Bitala - Zajíček(73.´Písečný), Cieplik, Cudrák, Pavlas, Matušík(51.´Budina) - Karkoschka(66.´Sklepek).

Brušperk, mužstvo doplněné o hráče z Hlučína a Ostravy,  jednoznačně deklasovalo Hepo.

ŽK: Zajíček, Pavlas.

Diváků: 40.

Za své ostudné chování byl o poločase poslán do kabin kapitán Kašniar.

5.KOLO kraj.soutěže.

7.9.2013 - Fryčovice - TJ Petřvald

1      :     0     (0:0)

Sestava: Kašniar - Sklepek, Sztymon, Knorr, Starostka - Zajíček(46.´Matušík), Pavlas, Cudrák, Písečný(79.´Paluv) - Pytlík, Bitala

1     :     3     (0:0)

Branky: 61.´ L.Pavlas z pen.(faul na P.Bitalu).

Sestava: Kašniar - Krupa, Sztymon, Knorr, Starostka(46.´O.Pytlík) - Zajíček(83.´Sklepek), Cudrák, Pavlas, Karkoschka - P.Bitala(85.´Paluv), Marek.

Diváků: 40

Dobrý výkon.

3.KOLO kraj.soutěže.

24.8.2013 - SK Beskyd Frenštát p./R. - TJ Petřvald

1     :     2     (0:0)

Branky: 53.´Cudrák(as.Marek,Pavlas), 56.´Bitala(as.Zajíček), 70.´ - 1:2.

Sestava: Kašniar - Krupa, Cudrák, Knorr, Matušík(17.´Starostka) - Zajíček(76.´Paluv), Sztymon, Pavlas, Cieplik(46.´Sklepek) - Bitala, Marek.

Výborný výkon celého kolektivu, nejlepší hráč Hepa - Kašniar.

ŽK: Cudrák, Pavlas.

Diváků: 40.

2. KOLO kraj.soutěže.

17.8.2013 - TJ Petřvald - Skotnice

0     :     4      (0:2)

Sestava: Kašniar - Krupa(70.´Starostka), Sztymon, Knorr, Cieplik - Zajíček, Cudrák, Pavlas, Pytlík(75.´Paluv) - Marek, Bitala

ŽK - Knorr.

Sled branek: 7.´, 33.´, 55.´,77.´.

Diváků: 50.

Přípravné zápasy

23.3.2014

SK Slavia Orlová - TJ Petřvald         1:3  (0:1)

Branky: Miko 2, Kašniar

Sestava: Gorovič(46.´Kostka) - Kereškéni, Sztymon, Cudrák, Kostka(46.´Gorovič) - Bitala, Zajíček, Pavlas, Kršák - Kašniar, Miko

Hokej.způsobem střídali: Paluv, Šeruda

Dorostenci zakončili generálku na mistrovskou sezónu vítězně i když chyběli 3 hráči základní sestavy.

16.3.2014

MFK Havířov "B" - TJ Petřvald      3:6 (3:0)

Branky: Marek 4, Cudrák, Kašniar.

Sestava: Kereškéni, Knorr, Cudrák, Sztymon, Durczok, Paluv, Zajíček, Pavlas, Kršak, Pytlík, Bitala, Kašniar, Miko, Marek.

Hráno 2 x 40´, střídání hokejovým způsobem.

První poločas probíhal v duchu neproměněných vyložených šancí a hledání ideální sestavy. Ve druhém poločase se mužstvo našlo, vytvořilo si obrovský tlak a to vygradovalo v gólový ohňostroj. Mužstvo nutno pochválit, že nesložilo "zbraně" a dokázalo úspěšně otočit výsledek utkání ve svůj prospěch.winkPG.

22.8.2013 - TJ Petřvald (muži) - TJ Petřvald (dorost)

4                :              1

Branka: 14.´ L.Pavlas(as.T.Matušík)

Sestava: Kašniar - Krupa, Kereškeni, Knorr, Matušík - Zajíček, Pavlas, Cudrák ml., Sztymon - Sklepek, Bitala, Písečný.

Hokej.způs.střídali: Paluv, Starostka, Cieplik.

Hráno na 1x45´, dorost hrál ve 12 lidech.