Sezóna 2012/2013

Turnajová soutěž sezóny 2012/2013. Petřvald se zúčastnil celkem 10 turnajů.

Celkově odehráli v soutěži 24 zápasů s výsledkem - 9 výher a 15 proher, skóre 127 : 157

(podzim 2 výhry a 8 proher, skóre 44:73, jaro 7 výher a 7 proher, skóre 83:84)

Nejlepší výsledek - Petřvald - FK Bohumín B 11:0, nejhorší výsledek Petřvald - MFK Havířov B 2:13 a Petřvald - Slavia Orlová A 5:16

Po sečtení všech výsledků sezóny 2012/2013 se družstvo HEPO Petřvald umístilo dle vstřelených gólů (tak jak to hodnotí OFS KA) na 8. místě se 127 góly ze 17 týmů.

1. Karviná A 260 g., 2. Havířov A 253, 3. Orlová A 206, 4. Těrlicko 180, 5. Orlová B 166, 6. Dětmarovice 141, 7. Rychvald 129, 8. Petřvald 127, 9. Havířov B 113, 10.- 11. Karviná B 111 a H. Suchá 111, 12. Český Těšín 108, 13. H. Žukov 105, 14. - 15. H. Bludovice 82 a Bohumín A 82, 16. Slovan Havířov 58, 17. Bohumín B 49

Ostatní turnaje (mimo OTS ml.přípravek)

37x Marenčák , 16x Lach, 9x Durczok, 3x Kačor, 3x EL Farissi, 1x Sobek, 1x Gargulák

Výsledky z turnajů a ze zápasů s naší účastí

10. turnaj - pořádal TJ Petřvald 16.6.2013 - poslední turnaj sezóny 2012/2013

Petřvald - MFK Karviná     8:3 (5:1)  góly za HEPO 6x Marenčák, 2x Sobek

Petřvald - Slovan Havířov 9:5 (4:3)  góly za HEPO  5x Marenčák, 3x Sobek, 1x Lach

Sestava :  Kačor, Lach, Stavař, Marenčák, Burget, Durczok, Sommer, Klos, Gargulák, Mrázek, Sobek

Turnaj fotbalových nadějí - Rychvald 15.6.2013

Petřvald - Heřmanice   6:0  góly za HEPO 4x Marenčák, 1x Kačor, 1x Lach D.

Petřvald - Bohumín      6:0  góly za HEPO 4x Marenčák, 2x Durczok

Petřvald - Rychvald     3:0  góly za HEPO 2x Lach D., 1x Marenčák

odvety - hrálo se tedy celkem 2x 15 min.

Petřvald - Heřmanice  1:0  gól  za HEPO Kačor

Petřvald - Bohumín     5:0  góly za HEPO 3x Lach D., 1x Gargulák, 1x El Farissi

Petřvald - Rychvald     5:1  góly za HEPO 2x El Farissi, 2x Durczok, 1x Kačor

Sestava: Kačor, Marenčák, Stavař, Lach D., Lach V., Gargulák, Durczok, El Farissi,

Velmi pěkně odehraný turnaj ze strany všech kluků. Dobrá hra všech- jak brankáře, obrany i útoku.

A opět jednoznačné vítězství na turnaji nadějí, stejně jako v květnu v Bludovicích.

9. turnaj - pořádal MFK Havířov A 9.6.2013

Petřvald - Horní Bludovice   7:4  (4:1)  góly za HEPO 3x Sobek, 3x Marenčák, Klos

Petřvald - Slovan Havířov    3:1  (1:1)  góly za HEPO 3x Sobek

Petřvald - MFK Havířov A    2:11 (1:8)  góly za  HEPO 2x Sobek

sestava: Kačor- Klos, Lach, Sobek, Marenčák, Mrázek, Gargulák, Durczok, Burget

8. turnaj- pořádal MFK Havířov B 25.5.2013

Petřvald - Slavia Orlová A   5:16  góly za HEPO 2x Štachel, Sobek, Sommer, Šoch

Petřvald - Bohumín A           7:4   góly za HEPO  3x Sobek, 2x Štachel, Sommer, Kačor

Petřvald - MFK Havířov B   7:9    góly za HEPO  4x Marenčák, Sobek, Kačor, Mrázek

7. turnaj - pořádal TJ Petřvald 12.5.2013

Petřvald - MFK Karviná A   4:6   góly za HEPO  2x Štachel, 2x Sobek

Petřvald - Sl. Orlová B        5:6   góly za  HEPO  4x Sobek, 1x Štachel

Orlová - Karviná   7:14

6. turnaj - pořádal Sj. Rychvald 7.5.2013

Petřvald - Bohumín       12:4 (6:1)  góly za HEPO 6x Štachel, 3x Marenčák, 2x Sobek, 1x Burget

Petřvald - Sj. Rychvald   1:6 (0:2)   góly za HEPO 1x Marenčák

Sestava: Kačor- Lach, Klos, Marenčák, Durczok, Štachel, Burget, Sobek, Sommer, Mrázek, ...

Petřvald - MFK Karviná 5:6  (3:2)!    góly za HEPO  4x Štachel L., 1x Marenčák

Petřvald - Slovan Havířov 8:3 (5:0) góly za HEPO  2x Štachel L., 2x Sobek, 1x Marenčák, 1x Kačor, 1x Lach, 1x Sommer

Sestava: Kačor/ Klos M.- Marenčák, Sobek, Štachel L., Lach, Durczok, Sommer, Gargulák, Burget, Mrázek

Petřvald - Rychvald    0:2

TJ Petřvald skončil na turnaji 8 týmů na 6. místě se skóre 2:7. Před Petřvaldem na pátém místě skončily Petrovice s lepším skóre 2:6. Petřvald sice získal dvě vítězství a jednu remízu oproti pouze dvěma výhrám Petrovic, rozhodující v turnaji ale byl  počet vstřelených branek popř. obdržených.

Konečné pořadí:  1. Orlová, 2. Těrlicko, 3. H.Žukov, 4. Rychvald, 5. Petrovice, 6. Petřvald, 7. Albrechtice. 8. H. Bludovice

Sestava: Kačor - Sobek, Lach, Marenčák, Gargulák, Sommer, Burget, Klos .......

Přátelská utkání - pořádal MFK Karviná 6.11.2012

Petřvald - MFK Karviná 2005 A  11:12  (6:3)

Petřvald - MFK Karviná 2005 B   16:3   (9:1)

Velice dobrý výkon celého družstva v obou zápasech.

Sestava: Kačor - Sobek, Štachel L., Durczok, Klos M., Mrázek, Marenčák, El Farissi, Burget, Lach, Sommer, Gargulák, Řánek, Stavař

4. turnaj - pořádal MFK Havířov A  13.10.2012

Petřvald - MFK Havířov A  3:13  (0:10) góly za HEPO 2x Štachel, 1x Marenčák

Petřvald - Horní Bludovice  5:8  (4:2) !!  góly za HEPO 4x Štachel, 1x Marenčák

Petřvald - Slovan Havířov  7:0 (2:0)  góly za HEPO 4x Štachel, 1x Marenčák, 1x Sobek, 1x Mrázek

Sestava: Kačor - Sobek, Štachel L., Durczok, Klos M., Mrázek, Marenčák, El Farissi, Burget, Lach, Kalousek, Sommer

3. turnaj - pořádal MFK Havířov B 29.9.2012

Petřvald - MFK Havířov B  2:13 (1:9)  góly za HEPO 2x Štachel

Petřvald - Slavia Orlová A  1:6 (1:2)  gól za HEPO Štachel

Petřvald - Bohumín A  2:5 (0:3)  góly za HEPO 2x Štachel

Sestava: Kačor - Sobek, Štachel L., Durczok, M. Klos, Marenčák, Mrázek, El Farissi, Štachel P., Gargulák, Pokorný

2. turnaj - pořádal TJ HEPO Petřvald 14.9.2012

Petřvald - Slavia Orlová B  6:9 (2:7)  góly za HEPO 4x Štachel, 1x Sobek, 1x Pokorný

Petřvald - MFK Karviná A  2:12 (1:7)  góly za HEPO 1x Štachel, 1x Marenčák

Sestava: Kačor - Sobek, M. Klos, L. Štachel, Marenčák, Lach, Durczok, Burget, Mrázek, Pokorný, El Farissi, Kalousek, Hrachovec

1. turnaj - pořádal Sj Rychvald  30.8.2012

Petřvald - FK Bohumín B  11:0 (6:0)  góly za HEPO 4x Štachel L., 3x Sobek, 2x Marenčák, 2x vlastní

Petřvald - Slavoj Rychvald  5:7 (3:4)  góly za HEPO  4x Štachel, 1x Marenčák

Sestava: Kačor - Sobek, M.Klos, L.Štachel, Marenčak - Hrachovec, Durczok, Stavař

poslední zápas Sj Rychvald - Bohumín B  12:0

Turnaj v Petřvaldě 16.6.2013

U nás se odehrál pro naše kluky poslední turnaj sezóny. Turnaje se zúčastnili domácí HEPO Petřvald, MFK Karviná a Slovan Havířov. K prvnímu zápasu naši borci nastoupili proti vždy silné Karviné. Naši ale začali bez respektu, rychle se ujali vedení a poté jen postupně navyšovali skóre. Poločas - 5:1 - nádherný náskok. I druhý poločas byl v naši režii a kluci nedopustili jakýkoliv zvrat. Konečný stav 8:3 - skvělé.

Druhý zápas kluci odehráli proti Slovanu Havířov. I v tomto utkání naši rychle vedli, ale Havířov byl velice silný soupeř a stále se snažil dotahovat skóre. O tom svědčí i výsledek poločasu 4:3. Někteří kluci od nás již neměli síly, proto zůstávala na trávníku pouze část sestavy. Někteří mladší hráči odehráli totiž předchozí den turnaj nadějí a docházely jim síly. Konečný výsledek byl ale i tak velmi pozitivní - 9:5

Pochválil bych za velmi pěknou hru, za 11 branek a urputnost Ríšu Marenčáka, za velice dobře odchytané zápasy a pěkné zákroky Pavlíka Kačora a za bojovnost a pěkné góly Martina Sobka.                                                                 (p.m.)

Petřvald - MFK Karviná  8:3 (5:1)

Petřvald - Slovan Havířov  9:5 (4:3)

Turnaj v Rychvaldě 7.5.2013

V Rychvaldě se pořádalo 6. kolo turnajové soutěže mladších přípravek. Naši kluci se střetli s týmy z Bohumína a Rychvaldu. V prvním zápase s Bohumínem měli naši jasnou převahu už od začátku. Skóre se neustále zvyšovalo v náš prospěch. Pouze ke konci zápasu naši dovolili dojít soupeře až před naší bránu a to se nevyplatilo. Rychle jsme inkasovali pár branek, ale vzhledem k náskoku, který jsme již měli vypracovaný, to v konečném účtu moc neznamenalo.  Závěr 12:4. Druhý zápas byl již proti silnějšímu soupeři. Bohužel jejich brankář byl asi o dvě hlavy větší než náš brankář, a také všechny ostatní hráče výškově převyšoval. Dalo by se pochybovat, zda vůbec byl ve správné kategorii  :-(   Taktéž střídání u soupeře bylo očividně takticky zaměřené pouze na výhru.  Ale nebudeme se vymlouvat na soupeře a zhodnotíme to tak, že jsme se málokdy dostali břed jejich bránu a pokusili se ji ohrozit. Přes všechnu snahu se našim tentokrát nedařilo. Jediný gól jsme dali pouze v závaru před bránou Rychvaldu, a z toho jsme vytěžili alespoň čestný úspěch.  Konečný výsledek 1:6.

Petřvald - Bohumín       12:4 (6:1)

Petřvald - Sj. Rychvald   1:6 (0:2)

Naši nejmladší hráči TJ Petřvaldu se zúčastnili Turnaje fotbalových nadějí, který se pořádal v Horních Bludovicích 5.5.2013. Účastníky turnaje byly kluby: Slavoj Rychvald, Slovan Havířov, Fotbalová akademie Havířov a TJ Petřvald. Turnaj byl velmi dobře organizačně zařízen, jak z pohledu sportovního, tak i kulturního. O družstva bylo velmi dobře postaráno ze strany organizátora. Organizátor připravil pro všechny družstva občestvení ve formě jablek, jablečného štrúdlu a minerálek.   Samotný turnaj se hrál systémem 1x 15min. s každým soupeřem a po odehrání všech vzájemných zápasů se pokračovalo odvetami. Celkem tedy naši odehráli 6 zápasů, tj. 90 min.

Tento turnaj byl avizovaný jako turnaj bez určení pořadí. Veliká škoda pro TJ Petřvald. Všechny kluby dostaly nakonec poháry a všichni hráči medaile. Šlo především o radost ze hry.

Naši hepáci odehráli skvělý turnaj. Všechny zápasy turnaje vyhráli a také dosáhli na nejvyšší skóre. Celkem 6 výher a skóre 42:10. Největší podíl na skóre měl Marenčák Ríša s 27 vstřelenými góly. Pokud by se určovalo pořadí, byli by první i vzhledem k nastříleným gólům. Druhý by byl Sj. Rychvald s 41 góly. Je nutno pochválit celý tým za příkladné nasazení, bojovnost a hlavně fotbalovost. Pochválit je také nutno brankáře Kačora Pavla za skvělé zákroky a střelce všech branek: Lacha Dalibora, Durczoka Adama a Marenčáka Richarda.

Ostatní výsledky : Sn Havířov - Rychvald 0:10 a 0:12, FA Havířov- Sn Havířov 8:4 a 3:0, FA Havířov - Rychvald 1:7 a 2:7

Turnaj v Petřvaldě 21.4.2012

Na našem hřišti se pořádalo 5. kolo turnaje Okresní soutěže ml. přípravek. Účastnili se ho domácí - TJ Petřvald a hosté - MFK Karviná B a Slovan Havířov. První zápas hepáci začali aktivně a z toho vyústilo rychlé vedení 2:0 ve prospěch Petřvaldu. Karviná jakoby nevěděla, jak proti našim začít hrát. Postupně začal boj o každý míč a o každý metr na hřišti. Ukázala se větší disciplinovanost a technika hostů. Větším důrazem se začali proti nám prosazovat, stáhli náskok Petřvaldu - 3:3. Přišla smutná chvíle na naší straně po vlastním gólu M.Klose, od kterého se odrazil výkop P.Kačora - 3:4. Z obou stran to bylo velmi pohledné utkání. Poté i Petřvald zabral a znovu převzal vedení v zápase na svou stranu - 5:4.  Karviná ožila a pomalu stáhla náskok Petřvaldu. V poslední minutě byl stav 5:5. Poslední akce v poslední sekundě bohužel přinesla Karviné gól a tím i zvítězila těsně 6:5. Zápas to byl opravdu napínavý, měl rychlé tempo, a skóre se neustále přelévalo. Všichni kluci hráli velice pěkně. Zvláště brankář P.Kačor měl hodně práce a některé zákroky byly nádherné.

Druhý zápas proti Slovanu měl jasnější podobu. Soupeř nestíhal v obraně ani v útoku oproti hře Petřvaldu. HEPO pomalu zvyšovalo skóre až na 8:0. Soupeře jsme nepustili skoro k žádnému ohrožení naší svatyně. Bohužel ke konci zápasu se projevila již únava a trocha ztráty koncentrace, a soupeř 3 rychlými góly se snažil o částečné zdramatizování utkání. Bohužel začal pozdě. Konečný stav 8:3  pro TJ Petřvald.

TJ PETŘVALD - MFK KARVINÁ B  5:6  (3:2)- 1 min. Štachel 1:0  4 min. Štachel 2:0   6 min. 2:1   11 min. Štachel 3:1   11 min. 3:2   16 min. 3:3   20 min. 3:4   25 min. Štachel 4:4   28 min. 5:4 Marenčak   30 min. 5:5   30 min. 5:6

TJ PETŘVALD  - Slovan HAVÍŘOV 8:3  (5:0) 2 min. Kačor nedal penaltu   3 min.Marenčak 1:0   4 min.Kačor 2:0   12 min.Lach 3:0   14 min.Štachel 4:0   15 min.Sobek 5:0   18 min. Štachel 6:0   20 min.Somer 7:0   25 min.Sobek 8:0   28 min. 8:1   29 min. 8:2   29 min. 8:3

MFK Karviná B - Slovan Havířov  14:1

Turnaj v Havířově  13.10.2012

V sobotu 13.10 se naši hepáci zúčastnili dalšího turnaje Okresní soutěže ml. přípravek.  Stejně jako před 14 dny se turnaj konal na hřišti Slovanu Havířov. Kluby na turnaji: TJ Petřvald, MFK Havířov A, Slovan Havířov a Horní Bludovice. První zápas kluci odehráli proti MFK Havířov A. Turnaj začal pro naše Hepo tradičně. Hodně špatný začátek. Kluci jako by spali a soupeř hrál fotbal. Naši neběhali a pouze kupili chyby. Soupeř vyhrál poločas neskutečně 10:0. Naši ani jednou nevystřelili na bránu. Přestávka týmu pomohla, hráči si vzali rady trenéra k srdci. Najednou se hra vyrovnala. Hra se rychle přelévala. Naši střelci začali mířit i na bránu, obrana začala více hlídat soupeře. Druhý poločas skončil 3:3. Škoda že kluci nehráli stejně již od začátku. Další zápas jsme hráli proti Horním Bludovicím. Velice slušný výkon hepáků. Bez větších chyb. Náš gólman Kačor P. získal již větší jistotu a některé zásahy byly velmi pěkné. Poločas HEPO vyhrálo 4:2 ! Druhý poločas byl ale špatně odehraný. Nikomu se nechtělo moc běhat, a soupeř toho využil a pomalu zvyšoval svoje skóre. Konečný výsledek 5:8 je velmi smutný tím, že jsme neudrželi vedení.  Třetí zápas byl proti Slovanu. Tento zápas byl dobře odehraný. Soupeře jsme v podstatě jen tlačili na jeho polovině. Slovan se v podstatě nedostal k naší bráně. Obrana fungovala dokonale, útok tlačil. Naši zkoušeli střílet za všech pozic. Poločas 2:0. Konečný výsledek 7:0. V zápase bylo dobré i to, že se zapojilo do střelby více hráčů. Měli jsme 4 úspěšné střelce v tomto zápase- Štachla L., Marenčáka R., Sobka M., Mrázka J.  P.M.

Ze starších hráčů byl ocenil výkon Martina Sobka- velmi kvalitní obrana, uběhal toho opravdu hodně. Z mladších hráčů Zaccaria El Farissi -  pěkně bránil a několikrát zkoušel projít k soupeřově bráně a vystřelit.

TJ Petřvald - MFK Havířov A  3:13  (0:10) 1 min. 0:1, 2 min. 0:2, 2 min. 0:3, 5 min. 0:4, 6 min. 0:5, 8 min. 0:6, 9 min. 0:7, 13 min. 0:8, 14 min. 0:9, 15 min. 0:10, 16 min. 0:11, 23 min. Marenčák 1:11, 27 min. Štachel 2:11, 28 min. 2:12, 30 min. Štachel 3:13

TJ Petřvald - Horní Bludovice 5:8  (4:2) 9 min. 0:1, 10 min. 0:2, 11 min. Štachel 1:2, 12 min. Štachel 2:2, 13 min. Štachel 3:2, 14 min. Štachel 4:2, 17 min. 4:3, 19 min. 4:4, 19 min. 4:5, 21 min. 4:6, 23 min. 4:7, 24 min. 4:8, 28 min. Marenčák 5:8

TJ Petřvald - Slovan Havířov  7:0  (2:0)  4 min. Štachel 1:0, 12 min. Štachel 2:0, 16 min. Štachel 3:0, 18 min. Marenčák 4:0, 21 min. Sobek 5:0, 25 min. Štachel 6:0, 29 min. Mrázek 7:0

Turnaj v Havířově 29.9.2012

V sobotu 29.9. proběhlo v Havířově 3. kolo turnajové Okresní soutěže ml. přípravek za účasti klubů TJ HEPO Petřvald, MFK Havířov B, Slavia Orlová A a Bohumín A. Hrálo se na dvou hřištích a mezi zápasy nebyly žádné prodlevy. Kluci v podstatě hráli 2 hodiny bez oddychu. Nejprve nastoupili proti MFK Havířov B. Úvod zápasu byl tragický. Skóre 0:7 po prvních 8 minutách vypovídá za vše. Kluci nedokázali ani rozehrát po inkasovaném gólu. Soupeř nám ihned sebral míč a znova skóroval. Obránci nedokázali sebrat soupeři míč, útok byl bezzubý a ani gólman nepodržel tým. Bylo těžké v této fázi zápasu nějak motivovat kluky do dalšího boje. Podařilo se nám alespoň dvakrát dát gól. Výsledek 2:13 v náš neprospěch byl bohužel spravedlivý. Poté kluci nastoupili proti Orlové A. Zvláštní. Proti silnějšímu týmu hráli mnohem lépe než v prvním zápase. I když jsme nejprve prohrávali, dokázali naši srovnat skóre a dlouho vypadala hra vyrovnaně. Hráči začali více běhat, dobře napadali protihráče, přišly dobré přihrávky. Jen v útoku to bylo stále slabší. Moc střel jsme na bránu soupeře nevyslali. Poločas 1:2.  Konečný výsledek 1:6. Poslední zápas byl proti Bohumínu. Opět nám utekl začátek zápasu. Skóre poločasu 0:3. Musím ale konstatovat, že hra, na rozdíl od skóre, byla více vyrovnaná. Poslední poločas začali naši dobře. Rychle  vstřelili dvě branky, a skóre bylo najednou jen o gól. Kluci zatlačili soupeře do úzkých. Začali i více obstřelovat bránu soupeře. Už už to vypadalo na srovnání, když soupeř využil brejk a zase nám odskočil. Konečný výsledek  2:5. Škoda. Tento zápas byl hodně vyrovnaný.  P.M.

TJ Petřvald - MFK Havířov B  2:13  (1:9) -- 2 min 0:1, 2 min. 0:2, 3 min. 0:3, 3 min. 0:4, 4 min. 0:5, 6 min. 0:6, 8 min. 0:7, 12 min. Štachel 1:7, 13 min. 1:8, 13 min. 1:9, 19 min. 2:9, 21 min. 2:10, 22 min. 2:11, 24 min. 2:12, 28 min.2:13

TJ Petřvald - Slavia Orlová A  1:6 (1:2) -- 5 min. 0:1, 9 min. Štachel 1:1, 13 min. 1:2, 17 min. 1:3, 18 min. 1:4,  25 min. 1:5, 27 min. 1:6

TJ Petřvald - Bohumín A 2:5 (0:3) -- 1 min. 0:1, 2 min. 0:2, 10 min. 0:3, 16 min. Štachel 1:3, 21 min. Štachel 2:3, 21 min. 2:4, 22 min. 2:5

Turnaj v Petřvaldě 14.9.2012

V pátek 14.9.2012 se uskutečnil další turnaj Okresní soutěže mladších přípravek na našem hřišti TJ HEPO Petřvald. Přivítali jsme družstva - Slavia Orlová B a MFK Karviná A. O první zápas se postarali celky Petřvaldu a Orlové. První poločas se našim klukům vůbec nepovedl. Vypadali, jako by nevěděli, že hrají fotbal. Přihrávky a zpracování míčů vázlo. Soupeř si dělal většinou na naší polovině, co chtěl. Rychle se dostal do vedení, a poločas skočil pro nás trpce 2:7.  Ve druhém poločasu došlo k pozitivní změně. Promíchala se sestava a to přineslo ovoce. Nyní naši kluci začali slušně útočit, a začaly padat góly do soupeřovy brány. Dosáhli jsme na turnaji alespoň dílčího úspěchu, když hepáci poločas vyhráli 4:2. Konečný výsledek 6:9. K druhému zápasu kluci nastoupili proti silnému soupeři - MFK Karviná A. U Karviné byla jasně lepší sehranost a technika, naproti tomu naši straně byla bojovnost. Naši se nevzdávali a po celý zápas bojovali za co nejlepší výsledek. Nikdo se z našich nesnažil zápas zabalit i když prohrávali, což bylo velice pozitivní. Konečný výsledek 2:12 (1:7).  P.M.

TJ Petřvald - Slavia Orlová B  6:9  (2:7) -- 3 min 0:1,  5 min 0:2, 6 min. 0:3, 6 min. Štachel 1:3, 7 min. 1:4, 8 min. 1:5, 10 min. 1:6, 13 min. Štachel 2:6, 15 min. 2:7, 17 min. Štachel 3:7, 20 min. 3:8, 22 min. 3:9, 27 min. Štachel 4:9, 28 min. Sobek 5:9, 30 min. Pokorný 6:9

TJ Petřvald - MFK Karviná A  2:12  (1:7) -- 2 min 0:1, 3 min. 0:2, 4 min. 0:3, 5 min. 0:4, 6 min. 0:5, 9 min. Štachel 1:5, 10 min. 1:6, 12 min. 1:7, 16 min. 1:8, 20 min. 1:9, 25 min. 1:10, 26 min. 1:11, 27 min. 1:12, 28 min. Marenčák

Turnaj v Rychvaldě 30.8.2012

Ve čtvrtek 30.8.2012 se uskutečnil turnaj v Rychvaldě. Turnaje se zúčastnili dřužstva - Slavoj Rychvald, FK Bohumín B a naše HEPO Petřvald. Na turnaj  v našem družstvu byli nominováni kromě kluků z loňské sestavy i tři noví fotbalisté.  Jako tým se představili ve velmi dobré formě. K prvnímu zápasu kluci nastoupili proti Bohumínu. Celý zápas měli naši kluci převahu. Naši vedli již od 23 sekundy. Skóre se pouze navyšovalo v náš prospěch. Konečný výsledek 11:0  (poločas 6:0) byl pro soupeře ještě mírný. Druhý zápas Petřvald - Rychvald. Ke druhému zápasu naši přistoupili také zodpovědně.  Během prvních sedmi minut již HEPO vedlo 3:0. Poté přišla naše slabší chvilka a soupeř do konce poločasu stihl skóre otočit na 3:4.  Po přestávce se naši opět nadechli a skóre opět otočili v náš prospěch na 5:4. Poté jako by našim docházel dech a nakonec přišla prohra 5:7.  Byl to zápas vyrovnaných družstev a proto tento zápas měl pěkně napínavý průběh.  Všem klukům pochvala za přístup a pěkný zápasy. Dle počtu vstřelených branek (rozhodující - dle pravidel) skončilo HEPO na druhém místě. Zápas Sj Rychvald - Bohumín B 12:0.         P.M.

TJ Peřvald - FK Bomuhín B 11:0  (6:0)-- 0:23 min Marenčák 1:0, 2 min. vlastní 2:0, 4 min. Sobek 3:0, 6 min. Štachel 4:0, 10 min. Sobek 5:0, 15 min. Štachel 6:0, 17 min. Marenčák 7:0, 21 min. Štachel 8:0, 22 min. Štachel 9:0, 23 min. vlastní 10:0, 28 min. Sobek 11:0.

TJ Petřvald - Slavoj Rychvald 5:7 (3:4) -- 0:06 min. Štachel 1:0, 1 min. Štachel 2:0, 7 min. Štachel 3:0, 7 min. 3:1, 9 min. 3:2, 10 min. 3:3,    13 min. 3:4, 19 min. Štachel 4:4, 20 min. Marenčák 5:4, 22 min. 5:5, 24 min. 5:6, 25 min. 5:7

Fotbalista soustředění 2013

sprint aut skok z místa kop do dálky švihadlo slalom kop do brány plechovky nožičky fotbal BODY