O nás

Tato stránka slouží pro naše fotbalisty z TJ HEPO Petřvald - mladší a starší přípravky, mladší a starší žáky, dorostence, muže a v neposlední řadě pro jejich rodiče a jejich přátele. Pokusíme se o poskytování všech informací ohledně dění našeho klubu.

sezóna 2014/2015:

Tréninky má družstvo mladší přípravky v PO a ST od  16:00 hod. do  17:30 hod. na travnatém hřišti TJ HEPO Petřvald. V zimním období jsou tréninky v tělocvičně ZŠ Masarykova.

Během roku se družstvo mladší přípravky účastní Okresní turnajové soutěže mladších přípravek.

Družstvo mladších žáků má tréninky v PO a ST od 16:00 hod. do 17:30 hod. na travnatém hřišti TJ HEPO Petřvald. V zimním období  jsou tréninky v tělocvičně ZŠ Školní (nad kostelem).

Během roku se družstvo mladších žáků účastní Krajské soutěže mladších žáků - sk. C.

Družstvo starších žáků má tréninky v PO a ST od xxx hod. do xxx hod. na travnatém hřišti TJ HEPO Petřvald. V zimním období  jsou tréninky v tělocvičně ZŠ Školní (nad kostelem).

Během roku se družstvo mladších žáků účastní Krajské soutěže starších žáků - sk. C.

Tréninky mají dorostenci v ÚT a ČT od 17:00 hod. do 19:00 hod. na travnatém hřišti TJ HEPO Petřvald.

Během roku dorostenci hrají Okresní přebor dorostu.

Tréninky mají muži v ÚT a ČT od xxx hod. do xxx hod. na travnatém hřišti TJ HEPO Petřvald.

Během roku muži hrají Okresní přebor mužů.

Prosím všechny, kteří mají nějaké fotky kluků ze zápasů či tréninků a chtějí se s námi o ně podělit, aby je zaslali na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech /nejlépe editorovi webu/. Pošlete je s krátkým popisem - kdy a kde foceno. Budu rád taky za jakékoliv návrhy, náměty, informace či kritiku.

Editor:  Marenčák