Sezóna 2017- 2018

Od Dubna trénujeme na HEPU Pondělí, Střed 16:00-17:30

 

Od nového fotbalového ročníku příspěvky 150Kč/měsíc se neplatí hotově, ale na účet.

Č.Ú.- 1726345379/0800

V.S.- rok narození dítěte

zpráva pro příjemce- Jméno a Příjmení dítěte

 

 

 

Děkujeme moc za článek v PN! Vážíme si Vaší podpory.

Nejhezčí pochvala! heartyescheeky

 

Letní fotbalový kemp 2016 - účast hlaste u svých trenéru nejpozději do 10.6.2016

 

Základní propozice:

Termín :                     17-19.6.2016

Místo konání :           Areál TJ Petřvald HEPO

Kategorie:            Soustředění je pro mladší a starší přípravky, kteří v těchto kategoriích nastupují v sezoně 2015/2016.  Pokud by se měl zájem kempu zúčastnit například sourozenec, nebo kamarád je potřeba toto předem konzultovat s příslušným trenérem.

Cena:  300,-Kč

 

1.       Termíny nástupu a ukončení

Soustředění začíná v pátek 17.6.2016 v 16:30 srazem a stavěním stanů na HEPU.  Soustředění končí v neděli 19.6.2016 na HEPU cca ve 13:00h

 

2.       Program a denní plán

Pátek

V pátek po srazu v 16:30 budou děti společně s rodiči stavět stany, ve kterých budou poté spát. Potom proběhne zahajovací fotbálek, večeře a večer promítaní fotbalového zápasu u táboráku.

Sobota

V sobotu dopoledne je naplánován speciální trénink pod vedením profi trenéru. Po obědě budou probíhat tréninky s vlastními trenéry. V 17:00h srdečně zveme všechny na fotbálek s trenéry i dětmi a společné posezení u táboráku. Občerstvení bude zajištěno ( i na grilování ).  Večer ukončí ohňostroj.

Neděle

V neděli prosíme rodiče o účast na fotbálku s dětmi. Sraz rodičů v 9:30. Slavnostní výkop bude v 10:00h. Potom bude následovat  vyhlášení nejlepších hráčů sezóny 2015/2016 a po obědě ukončení akce. Pokud by se některý z hráčů neúčastnil kempu, bylo by vhodné, aby dorazil nejlépe s rodiči alespoň v neděli dopoledne od 9:30h na fotbal a vyhlášení.

Po celou dobu kempu bude probíhat hlasování o nejlepší koláč. O ten prosíme především maminky našich malých fotbalistů. Není to samozřejmě povinná disciplína, ale vítězku čeká odměna, která určitě bude stát za to. :-)

 

3.       Stravování a ubytování

Pro každé dítě je zajištěn celodenní pitný režim (nutná vlastní láhev). Snídaně, obědy a večeře jsou zajištěné v přímo na Hepu. Ubytování je ve vlastních stanech. Děti nemusí mít každé svůj stan.  Je vhodné se předem domluvit zda  a s kterým spoluhráčem budou spát ve stanu. Pokud se předem dohodnou postačí vlastní spacák a karimatka.

 

4.       Bezpečnostní ustanovení

Děti se musí chovat ohleduplně ke svému okolí, udržovat čistotu a pořádek ve všech místech konání akce. Úhrada veškerého dítětem svévolně poškozeného materiálu  může být požadována po rodičích.

Děti musí při všech činnostech respektovat pravidla fair-play, respektovat trenéry a své kolegy ve skupině a dbát pokynů trenérů.

Při hrubém porušení vnitřních pravidel soustředění (se  kterými budou účastníci seznámeni při nástupu), mohou být děti vyloučeny z dalšího průběhu akce a předány rodičům bez nároku na vrácení zaplacené částky.

 5.       Co vzít sebou

-          sportovní oblečení ven na  víkend + pláštěnka

-          sportovní obuv ven +  kopačky , přezůvky do sprchy

-          spodní prádlo a trička na převléknutí

-          láhev na pití

-          osuška -ručník, mýdlo, hygienické prostředky

-         chrániče

-         baterka ( čelovka)

-         vlastní míč

 6.       Co si nebrat !!!

 Energy drinky, tablety - herní elektroniku ( o zábavu se postarají trenéři  J ). Mobily a jiné cennosti jen na vlastní nebezpečí. Organizátoři nejsou zodpovědní za jejich případné ztráty, nebo poškození. Peníze v hotovosti nejsou nutné pro vlastní programovou náplň akce.

 7.  Doplňující informace

  Pokud dítě užívá nějaké léky, je na cokoliv alergické, nebo jeho zdravotní stav vyžaduje zvláštní režim je nutné

o tom informovat písemně své trenéry při příjezdu!!!

Je potřeba při nástupu předat trenérům  aktuální telefonní kontakt na rodiče.

 

8.       Personální zajištění

 Za děti budou odpovídat po celou dobu soustředění jejich trenéři. 

POZOR!!! ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA. PRŮBĚŽNĚ SE MŮŽE DO ZAČÁTKU KEMPU MĚNIT.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY - ÚKLID :-)

 

Zdravím všechny rodiče. Děti každou chvilku něco zapomenou na hřišti, v kabině , turnajích, soustředění atd. Všechny tyto věci které jsme našli jsou k dispozici v kabině. Kupí se tam již více než tři roky. Prosím tedy o kontrolu jestli něco nepatří Vám. K 31.5.2016 předáme zbytek, který nenajde majitele na charitu. Novější ( letošní) pro jistotu zatím necháme.

Díky za pochopení. 

 

Tréninky konečně venku!!

OD 30.3.2016 TRÉNUJEME OPĚT VENKU NA HŘIŠTI HEPA!

KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU OD 16:00h

 

Morávka 2016

NADĚJE HEPA NA MORÁVCE!

 

I letos se konalo soustředění pro naše nejmenší fotbalisty na středisku Paskov Morávka.

Dětí z přípravek a ml. žáků odjela necelá třicítka a všichni si pobyt náramně užívali.

Hned u odjezdu dostali jako dárek reflexní pásek na rukáv a dali tak najevo,

že "HEPO JE VIDĚT!!" nejen na hřišti, ale i na silnici.

Na Morávce jsme se hned v pátek po příjezdu a ubytování všichni vydali do místní tělocvičny. Ta má velkou výhodu oproti té naší (velké), že se v ní může hrát i fotbal a další míčové sporty a nehrozí, že když se někdo opře o obložení zdí, tak to prostě povolí.

Doufejme, že tohle se u nás brzy změní a budeme mít i u nás tělocvičnu, ve které se dá sportovat. Těch 70 dětí, které se v Petřvaldě věnuje fotbalu, ale nejen ony, by si to snad zasloužily.

Potom se kluci přesunuli na bazén s mořskou vodou a vydováděli se tak, že na pokoje došli takřka z posledních sil.

V sobotu se nepotvrdily předpovědi a počasí nám asi chtělo udělat radost a tak jsme se mohli vydat na oblíbenou turistiku a po obědě si užít venkovního hřiště, kde trenéři připravili celou řadu soutěží a disciplín. Večer následovala opět tělocvična a skvělý bazén se saunou.

Po nedělní procházce se dopoledne vyhlásily výsledky desetiboje a nejlepších fotbalistů podzimní části. Kluci převzali diplomy, celou řadu cen a dárků a po výborném nedělním obědě jsme začali balit.

Víkend nám všem utekl jako voda. Krásně unavení pohybem na čerstvém vzduchu jsme odjeli plni nádherných vzpomínek zpátky domů.

Už teď se těšíme na další ročník. wink

V SEKCI FOTOGALERIE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NĚKOLIK FOTEK ZE SOUSTŘEDĚNÍ.

 

4.12.2015 v 16:30h Mikuláš na HEPU!

 

STEJNĚ JAKO LONI, TAK I LETOS ZAVÍTÁ NA HEPO MIKULÁŠ. PO LOŇSKÉM ÚSPĚCHU A SKVĚLÉM OHLASU VÁS TEDY TÍMTO ZVEME.

PŘIPRAVENY BUDOU OPĚT BALÍČKY PRO DĚTI, DORAZÍ MIKULÁŠ I ČERTI, SPOUSTA HER A ZÁBAVY PRO DĚTI, NO A PRO RODIČE OPĚT SKVĚLÝ SVAŘÁK, OBČERSTVENÍ A ČERTOVSKÉ KLOBÁSKY! :-)

MUŽETE ZNOVU PŘIHLÁSIT I SOUROZENCE NAŠICH MALÝCH FOTBALISTŮ. CENA ZA DÍTĚ BUDE OPĚT JEDNOTNÁ 50,-Kč.

Přihlašujte se včas u svých trenérů!

 

Video z akce MĚSÍC NÁBORŮ 9/2015

 

Pro ročníky 2008 máme připraveno!!! :-)

Jsi narozen v roce 2008? Jsi registrovaný mladý fotbalista či fotbalistka ve fotbalovém klubu? Přihlaš se o fotbalový balíček a nastartuj svou cestu ke hvězdám

Nejsi registrovaný fotbalista? Tak se přihlaš v našem klubu a poté se i ty o balíček přihlaš.

Skoč si pro svůj balíček na : http://www.mujprvnigol.cz/1-fotbalovy-balicek.html Rádi Vám poradíme co a jak.wink

 

DRUHÝ ROČNÍK STANOVÉHO KEMPU 19-21.6.2015

Tentokrát v očekávání deštivého červnového víkendu se konal u dětí velmi oblíbený fotbalový kemp. Děti opět stavěly s pomocí rodičů stany, ve kterých přebývaly dva dny a už tato činnost prověřila zručnost všech tatínků i maminek našich nejmenších hráčů. Nevěřili byste jaká je někdy legrace postavit stan. 

Tento ročník byl co do programu bohatý až moc. 

V pátek odpoledne nás poctili návštěvou dva hráči A týmu FC Baník Ostrava a to jmenovitě Daniel Holzer a Martin Foltyn. Klukům odpovídali na otázky, jak a kde začínali s fotbalem a jaký je život, denní režim a životospráva profesionálního fotbalisty. Nechyběla ani autogramiáda, kde se na památku podepsali snad všem, kteří byli na hřišti nebo šli jen okolo. Poté jsme společně pokřtili nové branky, které nám věnovala nadace ČEZ, za což velice děkujeme a jsme rádi, protože určitě přispějí ke zkvalitnění tréninků a hlavně bezpečnosti dětí na hřišti. 

Sobotní program pokračoval tréninkem pod vedením trenéra mládeže MFK Vítkovice p. J. Daniše, který nám předvedl spoustu nových her a tréninkových situací. Některé z našich hráčů velice pochválil. Sobota pokračovala fotbálkem s rodiči, táborákem s opékáním párků a zakončili jsme ji nádherným ohňostrojem, který věnoval p. M. Lukáč.

V neděli hned po snídani dorazili pod vedením p. Michala Janíka trenéři FC Baník Ostrava a ukázali nám, jak s dětmi trénují na Baníku. Dost jsme si z těchto tréninků vzali a nejdůležitější bylo, že se oba líbily hlavně dětem. Víkend jsme zakončili vyhlášením fotbalistů sezóny. Mezi jinými cenami jsme předali dva poháry, které si zasloužili Martin Sobek a především Pavel Kačor, který se vstřelenými 114 brankami vyhrál okresní soutěž a nechal za sebou daleko své ostatní konkurenty. Musím podotknout, že se mu to podařilo i přesto, že většinu zápasů odehrál jako brankář a to už je co říct.  

Také jsme vyhlásili vítězku nejlepší buchty, které děti od soboty ochutnávaly. Všechny byly opravdu výborné a vítězka si odnesla ŘÁD ZLATÉ VAŘEČKY. Největší obdiv ale sklidil obrovský dort, který věnovala dětem p. Krupová. Byl opravdu fotbalový a nechyběl na něm ani náš žraločí maskot. Po slavnostním obědě jsme se rozloučili. Nádherně unavené děti se nás ptaly kdy už zase bude další ročník, protože by ho chtěly co nejdříve. A to je snad ta největší odměna pro všechny.   

Obrovské poděkování patří všem, kteří tuto akci organizovali. Rodičům (hlavně maminkám za skvělé buchty a koláče), trenérům i hráčům FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice. Sponzorům: především Nadaci ČEZ, R. Brudovskému z RB AUTO, fy Burik, městu Petřvald a všem ostatním kteří pomohli, čehož si velice vážíme. 

Děkujeme a už teď se moc těšíme na další ročník. 

M. Stavař

 

Žraloci na Morávce :-)

Tak jako každý rok i letos jsme s našimi nejmladšími hráči HEPA vyrazili na jarní soustředění. Zúčastnila se mladší i starší přípravka a mladší žáci. Tentokrát jsme si vybrali rekreační středisko Paskova na Morávce a nebyla to špatná volba. Do školní tělocvičny a na hřiště jsme sice docházeli asi 1,5km, ale pohyb na zdravém horském vzduchu dětem jenom prospěl. K dispozici jsme měli jak tělocvičnu a hřiště, tak i dvě hřiště s umělým povrchem, která jsme díky nádhernému sobotnímu počasí ani nestihli využít. Rozhodli jsme si totiž zpestřit náročný fotbalový víkend túrou na místní vrch Kotař.

Díky rodičům, kteří zajistili dopravu na Morávku i zpět, jsme si mohli dovolit využít i bazén s termální vodou se solí z mrtvého moře na hotelu Morávka Mountain Resort.

Tohle se všem opravdu moc líbilo a doufáme že i prospělo zdraví dětí. Mořská sůl působí blahodárně na dýchací cesty, což vzhledem k našemu regionu není vůbec k zahození.

V neděli nám počasí již přálo méně, ale v zhledem k připravenému programu nám to vůbec nevadilo. Dokončovaly se totiž disciplíny oblíbeného desetiboje. Nakonec přišlo na vyhlášení výsledků a vyhlášení nejlepších hráčů podzimní části soutěže. Při odjezdu už byla vidět na většině našich nejmenších velká únava, ale zároveň i velká radost s krásně prožitého víkendu na horách s fotbalem.

Rád bych tímto poděkoval všem kdo se podíleli na přípravě této akce a hlavně rodičům, kteří ochotně zajistili dopravu na Morávku. 

Už teď se těšíme na další ročník.

Fotky ke zhlédnutí najdete na: http://www.rajce.idnes.cz/     Morávka  HEPO

 

 

Bazárek

Nově zavedená sekce Bazárek je v provozu! Pokud máte zájem umístit cokoliv fotbalového k inzerci posílejte popis ( případně i fotky) na email trenérů přípravky a rádi tyto věci vystavíme. Nebo se podívejte než nakoupíte jinde, zda by Vám nevyhovovalo některé z nabízeného zboží.

Děkujeme a doufáme, že bude nová sekce k užitku. wink 

 

Bazar věcí, které kluci na soustředění zapomněli, vyměnili, nebo přibrali nechtíc někomu z kamarádů bude na začátku středečního tréninku. Děkujeme

 

21.2.2015 - turnaj přípravek v Bohumíně.

Náš tým Žraloků z HEPA dokázal vybojovat krásné třetí místo, když o jednu vstřelenou branku přeskočil Petrovice na čtvrtém místě.

Kluci se tak nakonec radovali z bronzových medailí. Pavel Kačor se stal nejlepším střelcem turnaje za čož velmi gratulujeme.

Výborný turnaj, skvělý výkon od kluků a úžasná podpora od fanoušků a rodičů.

1. MFK Karviná 16 b

2. FK Bohumín  16 b

3. TJ Petřvald  11 b 

4. Inter Petrovice  10 b

5. FK Slávia Orlová 4 b

 

Střelci Hepa: Kačor 7, Stavař 3, Bitala 1 

Děkujeme cheeky

 

 

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 20-22.3.2015

Tak jako každý rok i v letošním roce je připraveno pro kluky z přípravek a mladších žáků soustředění, které se letos bude pro změnu konat na rekreačním středisku Paskov na Morávce. Předpokládaný odjezd bude v  pátek  20.3. v 15:30 od Penny a návrat v neděli 22.3. okolo 15:00h. Pro kluky je letos plánován kromě fotbalu a fotbalových her, také výšlap na některý z okolních kopců a regenerace v bazénu s mořskou vodou, která je  ideální při léčbě opakovaných nachlazení, nemocech dýchacích cest - průdušek, alergiích, astmatu a jiných problémů. Určitě klukům pobyt na čerstvém horském vzduchu prospěje a budou spokojeni jako každý rok. Cena soustředění je i letos 800,-Kč a nahlásit účast je potřeba co nejdříve u svých trenérů.

Odkazy na ubytování a bazén: 

http://www.rekreacniareal.cz/

http://www.moravka.com/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=98

Pro bližší info se obracejte na trenéry.

Děkujeme smiley

 

POZOR!!! ZMĚNA TĚLOCVIČNY - Tréninky začínají podle plánu od 12.1.2015 , ale ve velké tělocvičně ZŠ U Kostela.

Trénovat budeme ve stejných časech 16:00 - 17:30h vždy pondělí a středy. Vchod je z boku tělocvičky směrem k prodejně COOP ( restaurace Zloděj). Tato tělocvična je větší a lépe vybavená. Děkujeme za pochopení.

 

MIKULÁŠ NA HEPU!!!

devil Děkujeme všem za  velkou účast. smileyTaké bychom rádi poprosili ty zvás, kteří pořídili nějaké hezké fotografie o zaslání. Budeme moc rádi za každou.

Zaslat můžete na email: martinstavar@gmail.com

Díky moc wink

 

Prosím rodiče o omluvenku v jakékoliv formě pokud nemůžou děti přijít na trénink nebo zápas. Nemusíme mít pak o děti obavy, jestli se nám někde nezatoulaly cestou. Děkuji. 

trenér: Martin S.

 

Balóny

Bavil jsem se s rodiči ohledně balónů. Velikost balónů na zápasech je vel. 3, proto je vhodné mít i tuto velikost na trénink. Lépe se kluci naučí  ovládat balón. Není ale podmínkou mít tuto velikost.    Marenčák

Velikost č.3 je vhodná jak  s ohledem na velikost hráčů, tak hlavně váhu míče. Pokud kluci v tomto věku trénují s většími a hlavně těžšími míči, tak si zbytečně přetěžují kolenní klouby a vazy a může se to projevit na jejich zdrav. stavu ve starším věku. Doporučuji proto velikost míče č. 3  trenér: Martin S. yes

 

 
 
 
 
TOPlist