Út. Dub 13th, 2021

Koronavirus

1 min read

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

S vyjádřením k tréninku jsme čekali na víkend, podle toho jak se bude situace dál vyvíjet. Trochu jsme doufali, že aspoň jednou týdně by to šlo, ale bohužel.

Takže i my se chceme chovat zodpovědně v téhle situaci a tak se všechny tréninky do odvolání ruší.

Ne všem jsme stihli vrátit peníze za soustředění, Určitě, jak to půjde vrátíme zbytek.

Volného času využijeme k jednomu restu, který musíme splnit. Každý hráč musí mít svůj email. Zde vysvětlení FAČRu    https://facr.fotbal.cz/reakce-facr-na-medializaci-projektu-digitalizace-clenstvi/a12046

Ten nám zašlete na

Pokorný Kamil   popkorny.k@seznam.cz

nebo

Jakub Cífka        caplar@seznam.cz.

My ho dáme do systému FAČRu, potom vám na ten mail přijde potvrzovací zpráva.

21 thoughts on “Koronavirus

1. Awesome post. I am a regular visitor of your website and appreciate you taking the time to maintain the nice site. I will be a regular visitor for a really long time. Ashia Tremain Hittel

2. I wish to express my passion for your generosity in support of individuals that need help with this particular concern. Your very own commitment to getting the message around has been rather important and have without exception empowered associates like me to arrive at their objectives. Your personal interesting instruction entails this much a person like me and additionally to my office workers. Warm regards; from all of us. Jolyn Fredrick Eisenberg

3. thank you maam for having this online reviewer and i hope and pray to pass the cs professional exam this coming October, i took 4x but i was not able to make it. Selene Rodrique Thier

4. Hi there, constantly i used to check web site posts here in the early hours in the morning, as i enjoy to gain knowledge of more and more. Aida Lukas Kessel Florenza Paco Ahouh

5. whoah this weblog is fantastic i love studying your articles. Keep up the great paintings! You understand, a lot of people are looking around for this info, you could help them greatly. Clarice Waverley Albion

6. I think other website proprietors should take this site as an model, very clean and wonderful user genial style and design, as well as the content. You are an expert in this topic! Judith Zack Carena

7. Negatif SEO ile rakiplerinizin sitelerini kolaylıkla
    alt sıralara düşürebilir ve siz rakiplerinizin yerine geçebilirsiniz.

Sizler için sevmediğiniz yada rakip sitelerinize ANTİ SEO çalışması yani Negatif SEO çalışması yapabilirim.

With negative SEO, you can easily lower your competitors‘ sites and you
    can replace your competitors.
    I can do ANTI SEO work, that is, Negative SEO work for you or your competitor sites that you do not like.

Negatif SEO

8. The road seemed to stretch on endlessly before us, but Alexis assured me that our journey was near an end. We’d turn before long into thick woods and travel through narrow, winding roads until we reached her family’s cabin. I had no choice but to trust her as GPS had given out nearly 20 minutes ago.

“There’s good wifi and okay reception at the cabin,” she’d told me, “but you can’t get there unless you know the way.”

So here I was, driving alone in the middle of god knows where with a girl who was my student just a couple of weeks ago. Her and her four best friends had been together from first grade all the way through high school and now they had graduated with very different futures ahead of them. They had decided to kick off “the best summer ever” with a week long stay at Alexis’s family cabin. Alexis and I were heading up before everyone else, the four other girls and four guys.

9. The road seemed to stretch on endlessly before us, but Alexis assured me that our journey was near an end. We’d turn before long into thick woods and travel through narrow, winding roads until we reached her family’s cabin. I had no choice but to trust her as GPS had given out nearly 20 minutes ago.

10. YILMA, PES ETME, VAZGEÇME ! BAŞARMAK SENİN ELLERİNDE…

NOT: İletişim hatlarımıza yazıp ikna edilmeyi beklemeyin, talep edilen paket açık
    bir şekilde içerikleri yazıyor ve KUSURSUZ bir şekilde diyagram çizilmiş halde sizlere uygun ve en iyi şekilde sağlıyoruz.

TAMAMEN KARAR VERMEDEN BİZLERİN ZAMANINI ÇALMAYIN.

backlink paketleri

11. The road seemed to stretch on endlessly before us, but Alexis assured me that our journey was near an end. We’d turn before long into thick woods and travel through narrow, winding roads until we reached her family’s cabin. I had no choice but to trust her as GPS had given out nearly 20 minutes ago.