Út. Kvě 24th, 2022

CZECH SOCCER Academy

2 min read

Zdravím trenéři, dovoluji si Vás tímto pozvat do našeho areálu na první trénink CZECH SOCCER Academy, kterou povedou výborní trenéři, kteří jestě minulý rok trénovali v Baníku Ostrava. Tato akademie bude v našem areálu FK Baník Albrechtice působit každou středu od 15:30 – 16:30. Je to výborná možnost pro kluky kteří se chtějí zlepšovat a absolvovat trénink navíc. Akademie je určena pro kluky ve věku 7-14 let. Přihlásit se může každý a je jedno ve kterém klubu působí. Tréninková jednotka vyjde na 250.- bude zaměřena víc individuálně. Dítě stačí přihlásit přes webovou stránku czechsocceracademy.com stačí najet na skupinový trénink Albrechtice , a přihlásit dítě na dané datum kdy se chcete zúčastnit. Na tyto stránky se dá dostat i přes FB stránky Czechsocceracademy. Momentálně se stačí přihlásit a zaplatit trénink se dá až na místě. Nemusí se zakupovat 10 vstupová permice jak je uvedeno na stránkách. Pro podzimní část se můžete přihlásit na jednotlivé tréninky. 

Trenéři v akademii:Zdeněk Grygar, Kaventa Tomáš, Staskiewič Daniel všichni trenéři působili na jaře v FC Baník Ostrava….

Účast na těchto trénincích je zcela dobrovolná, tímto mailem Vám chci jen naznačit, že tato možnost pro děti z Vašeho klubu tady je. 

S pozdravem

Hawlasek Lukáš

FK Baník Albrechtice