Út. Led 19th, 2021

Autobusem na fotbal

1 min read

Přehled jízd autobusu.

datumčas odjezdukamkdo hraje
23.08.20208:30Staré Městožáci
23.08.202015:00Raškovice ( Janovice)muži
20.09.20207:30Český Tešínžáci
24.10.202012:00Vendryněmuži

Kapacita autobusu je 40 osob.

Cena pro fanoušky 100,- kč, rodiče zdarma.

16 thoughts on “Autobusem na fotbal

  1. You made some good points there. I did a search on the subject matter and found most people will go along with with your blog. Bebe Prent Schonfeld

  2. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

  3. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

  4. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

  5. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

  6. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and checking back frequently!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.